Firma M.A.T. PROFESSIONAL posiada w swojej ofercie chemię techniczną taką jak: zmywacze rozpuszczalnikowe, pianki czyszczące, oleje do obróbki skrawaniem, oleje do gwintowania, smary, farby antykorozyjne, badacze spoin, preparaty antyodpryskowe, kleje anaearobowe, preparaty usuwające rdzę. Markery olejowe, przemysłowe, do betonu i stali, mark...
Firma M.A.T. PROFESSIONAL posiada w swojej ofercie chemię techniczną taką jak: zmywacze rozpuszczalnikowe, pianki czyszczące, oleje do obróbki skrawaniem, oleje do gwintowania, smary, farby antykorozyjne, badacze spoin, preparaty antyodpryskowe, kleje anaearobowe, preparaty usuwające rdzę. Markery olejowe, przemysłowe, do betonu i stali, markery z farbą przemysłową, markery permanentne, markery w tubce, wskaźniki temperatury, ołówki dla spawaczy, kredy przemysłowe.
More

Chemia techniczna, markery przemysłowe 

There is 1 product.

Subcategories

Markery przemysłowe,...
Firma M.A.T. PROFESSIONAL posiada w swojej ofercie markery przemysłowe, olejowe LA - CO MARKAL SL 100. Oferta naszej Firmy to pełen zakres kolorów jak również grubości końcówek. Markery przeznaczone dla profesjonalistów.
Markery permanentne
Firma M.A.T. PROFESSIONAL posiada w swojej ofercie markery permanentne DURA - INK producenta LA-CO MARKAL. Oferta naszej Firmy to pełen zakres kolorów jak również grubości końcówek. Markery przeznaczone dla profesjonalistów.
SMARY - WIADERKA
W ofercie M.A.T. PROFESSIONAL szeroka oferta smarów Liquid Power. W ofercie smary takie jak: ŁT-43, ŁT-4S2, ŁT-4S3, EP-2, EPS-2, MOLITEN EP-23, CU10A, STP, GRAFITOWANY, MOLITERM 23, BENTOR 2.
OLEJE DO PIŁ I PROWADNIC
W ofercie M.A.T. PROFESSIONAL środki smarne do pił łańcuchowych. Olej przeznaczony jest do smarowania układów tnących i prowadnic pił mechanicznych stosowanych w gospodarce leśnej, sadownictwie oraz gospodarstwie domowym.
OLEJ DO SILNIKÓW...
W ofercie M.A.T. PROFESSIONAL środki smarne do mieszanek narzędzi ogrodowych. Olej przeznaczony do silników dwusuwowych chłodzonych powietrzem lub wodą o pojemności skokowej cylindra od 20cm³ do 500cm³. Olej może być stosowany do silników pilarek spalinowych, łańcuchowych, kos spalinowych oraz wszelkiego typu sprzęcie ogrodniczym wyposażonym w silniki dwusuwowe.
OLEJ DO SILNIKÓW...
W ofercie M.A.T. PROFESSIONAL środki smarne do mieszanek narzędzi ogrodowych. Olej przeznaczony do silników dwusuwowych chłodzonych powietrzem lub wodą o pojemności skokowej cylindra od 20cm³ do 500cm³. Olej może być stosowany do silników pilarek spalinowych, łańcuchowych, kos spalinowych oraz wszelkiego typu sprzęcie ogrodniczym wyposażonym w silniki dwusuwowe.
OLEJ DO KOSIAREK
W ofercie M.A.T. PROFESSIONAL środki smarne do kosiarek. Wysokiej jakości olej przeznaczony do czterosuwowych silników urządzeń ogrodniczych takich, jak kosiarki, glebogryzarki, pługi itp. Jednosezonowy, przeznaczony jest do stosowania w okresie letnim.
SMARY - AEROZOLE
W ofercie M.A.T. PROFESSIONAL cała gama profesjonalnych środków smarnych w aerozolach. W ofercie między innymi: smar miedziany, smar uniwersalny, smar teflonowy PTFE, smar ceramiczny, smar do lin i łańcuchów i wiele innych...
SMARY - KARTUSZE
W ofercie M.A.T. PROFESSIONAL cały przekrój profesjonalnych środków smarnych LIQUID POWER w kartuszach.
Emulsje obróbcze -...
W ofercie M.A.T. PROFESSIONAL profesjonalne emulsje obróbcze LIQUID POWER. Emulsje wodorozcieńczalne zalecane do obróbki skrawaniem metali żelaznych i nieżelaznych: żeliwa, stali twardych, stali stopowych, stali nierdzewnych, aluminium i jego stopów. Pojemności 5L, 30L, 200L.
Oleje obróbcze
W ofercie M.A.T. PROFESSIONAL profesjonalne oleje obróbcze LIQUID POWER. Oleje przeznaczone do operacji skrawania metali żelaznych i nieżelaznych, precyzyjnego toczenia, wiercenia, rozwiercania, frezowania, gwintowania, gwintowania zewnętrznego oraz cięcia. Dostępne pojemności: 5L, 20L, 200L
NEUTRALIZATORY ZAPACHÓW
W ofercie M.A.T. PROFESSIONAL neutralizatory zapachów LIQUID POWER. Aerozole o pojemności 600 ml. Do wyboru zapach: kawa, cytrusy, wanilia.
Oleje przekładniowe
W ofercie M.A.T. PROFESSIONAL oleje przekładniowe LIQUID POWER. Oleje przeznaczone do zamkniętych przekładni zębatych, pracujących w trudnych warunkach. W ofercie oleje o lepkości 150 oraz 220. Oleje o pojemnościach: 5, 30 oraz 200L. Oleje spełniająca normy: DIN 51517-3 CLP, Flender, ISO 12925-1 CKD, U.S. Steel 224, AGMA 9005-E02 EP
0 Review(s)

Olej do kosiarek LIQUID POWER SAE 30

12,99 zł
In Stock
Showing 1 - 1 of 1 item