Spawarka Caddy ARC 151i A31

Nowy produkt

Spawarka inwertorowa CaddyArc 151i A31

Więcej szczegółów

3 159,00 złbrutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Spawarka inwertorowa CaddyArc 151i A31

Spawarki z serii Caddy Arc zaprojektowane są do długotrwałego działania. Urządzenia wyposażone są w duże przyłącza OKC 50 w celu zwiększenia ich wytrzymałości. Kompaktowa konstrukcja, z odporną na uderzenia polimerową obudową, jest lekka i łatwa do przenoszenia, a mimo tego rozmiar nie wpływa ujemnie na jakże ważne chłodzenie wewnętrznych elementów. Dużych rozmiarów radiatory oraz nowoczesna konstrukcja pozwala na uzyskanie niższej temperatury urządzenia w czasie pracy oraz przedłuża jego żywotność przy pracy w trudnych warunkach. Konstrukcja pozwala również na utrzymanie w czystości wszystkich wrażliwych elementów wewnątrz urządzenia i chroni je przed pyłem. Caddy™ zostały zbudowane zgodnie z IP23, co oznacza, że mogą być stosowane również na zewnątrz - nawet podczas deszczu. Panele sterowania są czytelne i łatwe w użyciu.

Zastosowanie:

Wszechstronne prace spawalnicze
Prace instalacyjne.
Naprawy i konserwacje i remontowe.
Prace na zewnątrz, zasilanie z generatora prądowego
Urządzenia Caddy™ Arc 151i / 201i wyposażone są w układ PFC co umożliwia wykorzystanie pełnych możliwości urządzeń z zabezpieczeniem sieci 16A. PFC chroni również urządzenia przed spadkami napięcia w sieci oraz sprawia, że praca przy zasilaniu z generatora również jest bezpieczniejsza. Caddy™ Arc 151i / 201i mogą również pracować na bardzo długich przedłużaczach sieciowych (do 100m), co znacznie zwiększa zasięg roboczy całego zestawu.

Podstawowy panel sterowania Caddy™ A31 posiada tylko jedno pokrętło do regulacji prądu, co umożliwia bardzo łatwe jego ustawianie. Bardziej zaawansowany panel Caddy™ A33 posiada cyfrowy wyświetlacz V/A, funkcję Hot Start (gorący start) i regulację prądu zwarcia do bardziej precyzyjnego spawania, wybór spawania MMA lub TIG z funkcją LiveTig™ bezpieczne zajarzenie w trybie spawania metodą TIG, dwie wbudowane pamięci oraz obsługę zdalnego sterowania. Obydwa panele są bardzo czytelne i łatwe w obsłudze, nawet w rękawicach spawalniczych.

Caddy™ Arc dostarcza prąd stały umożliwiając spawanie większości metali, w tym stali węglowej, stali nierdzewnej oraz żeliwa. Caddy™ Arc 151i przeznaczony jest do elektrod o średnicach O 1,6 - 3,2mm. Caddy™ Arc 201i do O 4 mm. Panel CaddyTM A33 posiada najnowszy regulator ArcPlus™ II, który zapewnia bardziej intensywny, a jednocześnie miękki i stabilny łuk, łatwy do kontrolowania. Arc Plus™ II wytwarza mniejsze krople, łuk jarzy się miękko, a w czasie układania ściegów zakosowych nie ma potrzeby zatrzymywania się na krawędziach.

W niektórych miejscach konieczne jest zast

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

Spawarka Caddy ARC 151i A31

Spawarka Caddy ARC 151i A31

Spawarka inwertorowa CaddyArc 151i A31

Napisz recenzję

Podobne produkty

Maszyny. Akcesoria. Technologie