M.a.t. Professional - polecany przez fachowców

Kategorie

Producenci

Koszyk()  

Brak produktów

0,00 zł Dostawa
0,00 zł Podatek
0,00 zł Suma

Podane ceny są cenami brutto

Realizuj zamówienie

Spawarka INVERTEC 150S Powiększ do pełnego rozmiaru

Spawarka INVERTEC 150S

Lincoln

Spytaj w sklepie o dostępność. Klientów hurtowych prosimy o kontakt celem uzyskania dostępu do cen hurtowych.

Zakupy na raty

Spawarka inwertorowa Invertec 150S

Więcej szczegółów

2 079,00 zł

Spawarka inwertorowa Invertec 150S

Invertec 150S to wysokiej klasy inwertorowe źródło prądu do spawania metodą MMA (elektrodami otulonymi) i TIG-DC. Spawarka produkowana jest przez renomowaną firmę LINCOLN-ELECTRIC znaną z produktów o wysokiej jakości i trwałości.

Urządzenia Invertec® 135S, 150S i 170S zostały zaprojektowane z myślą o zastosowaniach w konkretnych aplikacjach spawalniczych. Urządzenia te przeznaczone do spawania elektrodami otulonym przystosowane są do pracy w bardzo ciężkich warunkach środowiskowych a ich konstrukcja pozwala na zaspokojenie wszystkich potrzeb użytkownika.

Cała rodzina ma na celu dostarczenie doskonałych własności spawalniczych podczas rozpoczynania i kontynuacji procesu spawania, a wszystko w odpornej i niezawodnej obudowie.

Każdy z modeli jest wyposażony w unikalne funkcje, aby sprostać oczekiwaniom i dostosować się do potrzeb użytkownika. Spawarki muszą być odporne i wytrzymałe. Urządzenia Invertec firmy Lincoln Electric muszą być zdolne do pracy w ekstremalnie ciężkim środowisku. Z tego powodu urządzenia wyposażone są w metalową obudowę ze specjalnymi, gumowymi osłonami na każdym z rogów oraz przyciski kontrolne, co daje bardzo dobre zabezpieczenie przed uszkodzeniami mechanicznymi.

Solidne i odporne z jednej strony, a z drugiej, przy jednoczesnym zachowaniu niskiej wagi Invertec® 135S, 150S, 170S są łatwe w przenoszeniu i mogą być użyte w różnych sytuacjach.

Natężenie prądu spawania to nie jedyny wymóg stawiany urządzeniom Lincolna. Perfekcyjny start i stabilny łuk podczas spawania wymagają więcej niż napięcia i natężenia prądu. Rodzina Invertec® wyposażona jest dodatkowo w funkcję POWER SURPLUS jako dodatek do normalnego prądu spawania. Ten zaawansowany system pozwala na ciągłe monitorowanie własności łuku i ciągłą jego stabilizację nawet, gdy długość łuku będzie duża.

Zalety:

Odporne na uszkodzenia
Doskonałe własności łuku
Power Surplus
Hot start
Charakterystyka Soft i crisp
Mozliwość podłączenia długiego przedłużacza (do 60m)
Możliwośc podłączenia do generatora
Lift TIG
F.A.N.
Spawanie elektrodami zasadowymi i rutylowymi
Anti-stick
TIG przez potarcie
Przenośne
2 lata pełnej gwarancji bez limitów pracy
Dane techniczne:

Napięcie zasilania: 230V/1/50-60Hz +/- 15%
Bezpiecznik [A]: 16
Max. prąd spawania [A]: 140
<strong