Regulamin - M.A.T. PROFESSIONAL | Elektronarzędzia - szlifierki, tokarki, wiertarki, frezarki, polerki, piły i wiele więcej.
tel: 512 190 913
Mat Professional logo

Regulamin sklepu internetowego

Sklep Internetowy M.A.T. PROFESSIONAL działający pod adresem www.matprofessional.pl, prowadzony jest przez "M.A.T. PROFESSIONAL" Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Henryka Wereszyckiego 1, wpisaną przez Sąd Rejonowy we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000409313. NIP: numer 894-303-75-64. Regon numer: 021813570.

1. Sklep Internetowy prowadzi sprzedaż produktów za pośrednictwem sieci Internet.

2. Zamówienia są przyjmowane za pośrednictwem sieci Internet. W celu złożenia zamówienia należy wypełnić formularz zamówienia. Zamówienie musi określać formę płatności oraz dane odbiorcy. Podmioty prowadzące działalność gospodarczą lub instytucje w celu otrzymania faktury VAT zobowiązane są do podania w formularzu zamówienia numeru NIP. Po złożeniu zamówienia do Kupującego zostaje przesłana e-mailem wiadomość, że zamówienie dotarło do sklepu. Brak potwierdzenia przyjęcia zamówienia oznacza, iż zamówienie to mogło nie zostać przyjęte do realizacji.

3. Realizacja zamówienia następuje, gdy do sklepu dotrze od Kupującego e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia.

4. Czas realizacji zamówienia dla towarów dostępnych na magazynie wynosi odpowiednio:

- w przypadku płatności „za pobraniem” - 3 dni robocze od dnia otrzymania potwierdzenia złożenia zamówienia

- w przypadku płatności przelewem (przedpłata) – 3 dni robocze od dnia zarejestrowania wpływu należnej kwoty na konto sklepu

- w przypadku płatności online lub kartą kredytową za pośrednictwem Dotpay.pl - 3 dni robocze od dnia zarejestrowania wpływu należnej kwoty na konto sklepu

5. Po skompletowaniu zamówienia towar zostaje wysłany do Kupującego. Przewidywany czas dostawy - 2 dni robocze. Sklep internetowy www.matprofessional.pl nie ponosi odpowiedzialności za nieterminowe dostarczenie przesyłek przez firmy kurierskie.

6. Termin otrzymania przesyłki = czas realizacji + przewidywany czas dostawy.

7. W przypadku niedostępności części towarów objętych zamówieniem Kupujący jest o tym niezwłocznie informowany. Kupujący decyduje czy zamówienie ma być zrealizowane częściowo czy w całości anulowane.

8. Do sprzedaży promocyjnej oraz wyprzedaży przeznaczona jest ograniczona liczba towarów. Realizacja zamówień następuje według kolejności wpływania potwierdzonych zamówień, aż do wyczerpania się zapasów objętych taką formą sprzedaży.

9. Wszystkie ceny podawane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Podane ceny nie zawierają kosztów transportu. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia zamówienia przez klienta. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu internetowego, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu bądź wprowadzania w nich zmian. Zmiana cen może dotyczyć również zamówień przyjętych do realizacji o czym kupujący jest informowany przed rozpoczęciem realizacji zamówienia. Sklep internetowy www.matprofessional.pl zastrzega sobie prawo do wycofania towarów z oferty bez uprzedzenia.

10. Za zamówione towary Kupujący może zapłacić wybierając jedną z poniższych form płatności:

- płatność przy odbiorze – należność pobiera kurier w momencie dostawy

- przelew bankowy na konto sklepu

- bezpieczna i wygodna płatność online - Dotpay

- płatność kartą kredytową

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl

Wysłany towar do momentu wpłaty pełnej należności za niego jest własnością Firmy M.A.T. PROFESSIONAL.

11. Zamówiony towar wysyłany jest na terenie Polski za pośrednictwem firm kurierskich: Ceny dla przesyłek potwierdzane są indywidualnie przez pracowników sklepu www.matprofessional.pl.

12. W momencie potwierdzenia przez Kupującego wysłanego przez niego zamówienia dochodzi do zawarcia umowy pomiędzy SPRZEDAJĄCYM a KUPUJĄCYM. Przedmiotem umowy jest towar wymieniony w zamówieniu. Dokumentem zawarcia umowy jest faktura VAT bądź paragon zakupu wystawiony przez SPRZEDAJĄCEGO – sklep www.matprofessional.pl
Prawa i obowiązki stron wynikające z zawartej umowy uregulowane są w Ustawie z dnia 23 kwietnia 1964r Kodeks Cywilny (Dz. U. z 1964r. nr 16, poz. 93 z późniejszymi zamianami) oraz w Ustawie z dnia 2 marca 2000r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. z 2000r., nr 22, poz. 271 z późniejszymi zmianami).

13. Umowa sprzedaży towarów zawierana jest zgodnie z prawem polskim i w języku polskim, sklep www.matprofessional.pl na zakupiony towar wystawia faktury VAT bądź paragon.

14. Sądem właściwym dla rozpatrywania sporów wynikających z umowy sprzedaży jest sąd właściwy dla siedziby M.A.T. PROFESSIONAL.

15. Informujemy, że dane osobowe podane na formularzu zamówienia w sklepie internetowym M.A.T. PROFESSIONAL, są gromadzone i przetwarzane zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 roku nr 101 poz. 926 z późniejszymi zmianami). Zgromadzone dane osobowe są wykorzystywane tylko i wyłącznie do celów realizacji złożonych zamówień oraz informowania o promocjach i w żadnym wypadku nie będą udostępniane osobom trzecim. Każdy klient naszego sklepu ma prawo do wglądu, modyfikacji oraz usunięcia swoich danych osobowych z naszej bazy danych.

16. Zwrot towaru.

Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku „o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny”, klient może zrezygnować z towaru kupionego w naszym sklepie bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od dnia odebrania przesyłki. Jest to możliwe tylko wówczas, gdy towar nie nosi śladów użytkowania, jest kompletny posiada oryginalne opakowanie i nie został w żaden sposób zniszczony. Zwracany towar należy odesłać razem z otrzymaną wraz z nim fakturą. Sklep gwarantuje zwrot kwoty równej cenie towaru. Pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 5 dni roboczych przelewem bankowym na konto wskazane przez klienta lub przekazem pocztowym na adres wskazany w zamówieniu. Koszt odesłania towaru nie podlega zwrotowi.

17. Reklamacje

Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych przesyłki powstałych podczas transportu będą rozpatrywane tylko i wyłącznie po sporządzeniu protokołu szkodowego podpisanego przez odbiorcę i dostawcę przesyłki. Sprzedawca uwzględnia reklamacje klientów w przypadku niezgodności z umową towaru konsumpcyjnego w chwili jego wydania na zasadach określonych w ustawie z dnia 27 lipca 2002 r. "O szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego (Dz. U. nr 141, poz. 1176).

Jeżeli po otrzymaniu towaru klient znajdzie w nim wady fizyczne powinien bezzwłocznie skontaktować się telefonicznie bądź przesłać informację na adres email SPRZEDAJĄCEGO – [email protected]. Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem. Z uwagi na szeroki asortyment będący w ofercie M.A.T. PROFESSIONAL jak również różnorodność dostawców reklamacje każdorazowo załatwiane są indywidualnie. Okres rozpatrywania reklamacji na produkty oferowane na stronie to 14 dni.

18. Sklep internetowy www.matprofessional.pl zastrzega sobie prawo do zmiany treści niniejszego regulaminu bez uprzedzenia.
M.A.T. PROFESSIONAL SP. Z O.O.
Ul. Henryka Wereszyckiego 1
54-704 Wrocław

NIP 894 303 75 64
REGON 021813570
512 190 913
Copyright © 2017 – 2024 M.A.T. Professional Sp. z o.o.
cross