O firmie - M.A.T. PROFESSIONAL | Elektronarzędzia - szlifierki, tokarki, wiertarki, frezarki, polerki, piły i wiele więcej.
tel: 512 190 913
Mat Professional logo

O firmie

Firma nasza M.A.T. PROFESSIONAL – MASZYNY AKCESORIA TECHNOLOGIE specjalizuje się w kompleksowym zaopatrzeniu firm produkcyjnych, usługowych, budowlanych, warsztatów samochodowych oraz rzemieślniczych.

Oferta nasza jest również skierowana do Firm handlowych, którym proponujemy rabaty oraz ceny hurtowe!!!

W naszej bogatej i różnorodnej ofercie znajdą Państwo elektronarzędzia, maszyny do obróbki drewna, maszyny i obrabiarki do obróbki metalu, osprzęt do maszyn do metalu, narzędzia ręczne, środki BHP, chemię techniczną, akcesoria spawalnicze, narzędzia pomiarowe, pneumatykę, narzędzia budowlane, urządzenia do kształtowania metalu, urządzenia do transportu maszyn, urządzenia do podnoszenia, oświetlenie LED oraz wszystko co jest związane z zaopatrzeniem warsztatów i przemysłu.


Oferta naszej Firmy to wyselekcjonowane produkty takich producentów jak:

OPTIMUM, PROMA, METALLKRAFT, HOLZSTAR, HOLZKRAFT, UNICRAFT, NEBES, STILO, ATBLU, DWT, SPARKY, LIQUID POWER, APX, TRACTEL, MAKITA, MAKTEK, BERNARDO, LUNA, JET, KS TOOLS, DISPA, ESAB, LINCOLN, WASTA INDUSTRIAL, WALTER, MALCO, MILWAUKEE, AIRCRAFT I wielu innych …

W naszej ofercie znajdą Państwo maszyny i obrabiarki do metalu takie jak:

Tokarka, frezarka, wiertarko frezarka, wiertarka kolumnowa i słupowa, wiertarka stołowa, wiertarka z automatycznym posuwem, wiertarka promieniowa, szlifierka dwutarczowa, szlifierka stołowa, szlifierka do płaszczyzn, piła taśmowa, przecinarka tarczowa, szlifierka taśmowa, ostrzałka i ostrzarka do do wierteł noży i frezów, polerka do metalu, gwintownica, szlifierki komi do metalu, szlifierka szczotkowa, szlifierki dwutarczowe z odciągiem, szlifierka szczotkowa i polerka do metali z odciągiem, i wiele innych...

Oferta naszej Firmy to także maszyny i obrabiarki do drewna takie jak:

Tokarka do drewna, frezarka do drewna, strugarka, grubościówka, piła tarczowa, piła formatowa, piła taśmowa, pochłaniacz i odciąg trocin, szlifierka taśmowa, szlifierka komi, łuparka do drewna, szlifierka walcowa, okleiniarka i wiele innych...

Głównym celem naszej Firmy jest świadczenie wysokiej jakości usług i dostarczanie rzetelnych informacji na temat sprzedawanych przez nas produktów.

Dzięki doświadczeniu naszego zespołu sprzedażowego posiadającego szeroką wiedzę z zakresu zapotrzebowania rynku przemysłowego, kompleksowej ofercie oraz atrakcyjnych warunkach współpracy nasz sklep został doceniony nie tylko przez Klientów regionalnych ale również całej Polski!!!

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszej firmy na stronach internetowych https://matprofessional.pl/ , https://maszyny.wroclaw.pl/pl/ oraz https://maszyny-tur.eu/.


U nas zawsze konkurencyjne ceny, szybka wysyłka, PROMOCJE, możliwość negocjacji cen, pełna obsługa sprzedażowa jak i posprzedażowa - doradztwo techniczne!!!

Pozdrawiamy i czekamy na Państwa pytania:

Zespół M.A.T. PROFESSIONAL SP. Z O.O.
M.A.T. PROFESSIONAL SP. Z O.O.
Ul. Henryka Wereszyckiego 1
54-704 Wrocław

NIP 894 303 75 64
REGON 021813570
512 190 913
Copyright © 2017 – 2024 M.A.T. Professional Sp. z o.o.
cross