Spawarka ARC 160C

New product

Spawarka inwertorowa ARC 160C

More details

5 Items

759,00 złtax incl.

Add to wishlist

More info

Spawarka inwertorowa ARC 160C

Udana seria Sherman ARC jest przeznaczona dla osób planujących zakup bardzo taniej, a jednocześnie solidnej maszyny. Inwertory te ciszą się dużą popularnością wśród naszych klientów, którzy bardzo pochlebnie wypowiadają się o tych spawarkach.

Spawarka ARC 160C to w pełni profesjonalne urządzenie inwertorowe drugiej generacji, produkowane z najbardziej zaawansowanych technologicznie podzespołów wykonanych w technologii IGBT. Inwertory zaprojektowane zostały w oparciu o najnowsze rozwiązania konstrukcyjne stosowane przez wiodących światowych producentów sprzętu spawalniczego.

ARC 160C wyposażony jest w system VRD obniżający napięcie stanu jałowego do 9V, minimalizując ryzyko porażenia prądem elektrycznym. Funkcja TIG LIFT pozwala spawać metodą TIG. Zastosowanie technologii IGBT 200 kHz pozwoliło na drastyczne obniżenie masy oraz wymiarów urządzenia. Umożliwiło to w konsekwencji uzyskanie konkurencyjnie niskiej ceny wobec innych oferowanych w Polsce profesjonalnych urządzeń wykonanych w technologii MOSFET.

Sprzęt przeznaczony jest do pracy w pomieszczeniach zamkniętych lub zadaszonych, nie narażonych na bezpośrednie działanie wpływów atmosferycznych. Polecany jest w firmach o dużym wykorzystaniu technologii spawalniczych.

W komplecie znajdują się przewód masowy z zaciskiem kleszczowym oraz przewód z uchwytem elektrodowym o długości 2m.

Dane techniczne:

Napięcie zasilania: AC 230V 50Hz
Technologia wykonania: IGBT
Pobór mocy: 7,1 kVA
Znamionowy prąd spawania X 60%: 160A
Zakres regulacji prądu spawania: 30-160 A
Sposób regulacji prądu spawania: Płynny
Masa: 5,5 kg
Wymiary: 290 x 120 x 198 mm
Gwarancja producenta 12 m

Reviews

No customer reviews for the moment.

Write a review

Spawarka inwertorowa DWT MMA - 500 DC MMA

Spawarka inwertorowa DWT MMA - 500 DC MMA

Spawarka inwertorowa DWT MMA - 500 DC MMA

Write a review

Related Products