Czyszczenie i sprzątanie
W ofercie M.A.T. PROFESSIONAL pełna gama produktów do sprzątania oraz czyszczenia. W ofercie miedzy innymi: odkurzacze warsztatowe, odkurzacze przemysłowe, odkurzacze i dmuchawy ogrodowe, myjki ciśnieniowe, ściereczki i czyściwa, zamiatarki, sorbenty do olejów i smarów, środki do usuwania lodu oraz śniegu, odsnieżarki i wiele innych...

Czyszczenie i sprzątanie 

Brak produktów w tej kategorii.

Podkategorie

Odkurzacze warsztatowe...
W ofercie M.A.T. PROFESSIONAL pełna gama odkurzaczy warsztatowych oraz przemysłowych. W ofercie między innymi odkurzacze z opcją czyszczenia na mokro i sucho, zintegrowanym gniazdem do podłączenia narzędzi. Moc odkurzaczy od 1400W do 2000W, zbiorniki od 20 do 50L - również ze stali nierdzewnej. Producenci tacy jak: SPARKY, PROMA, CLENKRAFT, DELFIN i wielu innych...
Czyściwa i ściereczki...
Czyściwa i ściereczki czyszczące, ręczniki papierowe.
ŚRODKI DO USUWANIA...
W ofercie M.A.T. PROFESSIONAL chlorek magnezu - profesjonalny środek do usuwania śniegu, lodu. Preparat skutecznie usuwa lód oraz śnieg z chodników, podjazdów, dachów, rynien. Działa do - 30 stopni jest 10 razy wydajniejszy od soli drogowej.
SORBENTY
W ofercie M.A.T. PROFESSIONAL profesjonalne środki, sorbenty LIQUID POWER do usuwania z podłoża wszelkich substancji ciekłych - olejów, paliw, innych ropopochodnych, tłuszczów, smarów, chłodziw i wody.
Zamiatarki i szorowarki

W ofercie M.A.T. PROFESSIONAL zamiatarki ręczne, szorowarki elektryczne oraz automatyczne, akumulatorowe automaty szorująco-zbierające. Urządzenia wyprodukowane Europie. Producenci tacy jak CLEANCRAFT i wielu innych... Zapraszamy do skorzystania z ofert promocyjnych.