Spawarka Caddy ARC 151i A31

Nowy produkt

Spawarka inwertorowa CaddyArc 151i A31

Więcej szczegółów

5 Przedmioty

3 159,00 złbrutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Spawarka inwertorowa CaddyArc 151i A31

Spawarki z serii Caddy Arc zaprojektowane są do długotrwałego działania. Urządzenia wyposażone są w duże przyłącza OKC 50 w celu zwiększenia ich wytrzymałości. Kompaktowa konstrukcja, z odporną na uderzenia polimerową obudową, jest lekka i łatwa do przenoszenia, a mimo tego rozmiar nie wpływa ujemnie na jakże ważne chłodzenie wewnętrznych elementów. Dużych rozmiarów radiatory oraz nowoczesna konstrukcja pozwala na uzyskanie niższej temperatury urządzenia w czasie pracy oraz przedłuża jego żywotność przy pracy w trudnych warunkach. Konstrukcja pozwala również na utrzymanie w czystości wszystkich wrażliwych elementów wewnątrz urządzenia i chroni je przed pyłem. Caddy™ zostały zbudowane zgodnie z IP23, co oznacza, że mogą być stosowane również na zewnątrz - nawet podczas deszczu. Panele sterowania są czytelne i łatwe w użyciu.

Zastosowanie:

Wszechstronne prace spawalnicze
Prace instalacyjne.
Naprawy i konserwacje i remontowe.
Prace na zewnątrz, zasilanie z generatora prądowego
Urządzenia Caddy™ Arc 151i / 201i wyposażone są w układ PFC co umożliwia wykorzystanie pełnych możliwości urządzeń z zabezpieczeniem sieci 16A. PFC chroni również urządzenia przed spadkami napięcia w sieci oraz sprawia, że praca przy zasilaniu z generatora również jest bezpieczniejsza. Caddy™ Arc 151i / 201i mogą również pracować na bardzo długich przedłużaczach sieciowych (do 100m), co znacznie zwiększa zasięg roboczy całego zestawu.

Podstawowy panel sterowania Caddy™ A31 posiada tylko jedno pokrętło do regulacji prądu, co umożliwia bardzo łatwe jego ustawianie. Bardziej zaawansowany panel Caddy™ A33 posiada cyfrowy wyświetlacz V/A, funkcję Hot Start (gorący start) i regulację prądu zwarcia do bardziej precyzyjnego spawania, wybór spawania MMA lub TIG z funkcją LiveTig™ bezpieczne zajarzenie w trybie spawania metodą TIG, dwie wbudowane pamięci oraz obsługę zdalnego sterowania. Obydwa panele są bardzo czytelne i łatwe w obsłudze, nawet w rękawicach spawalniczych.

Caddy™ Arc dostarcza prąd stały umożliwiając spawanie większości metali, w tym stali węglowej, stali nierdzewnej oraz żeliwa. Caddy™ Arc 151i przeznaczony jest do elektrod o średnicach O 1,6 - 3,2mm. Caddy™ Arc 201i do O 4 mm. Panel CaddyTM A33 posiada najnowszy regulator ArcPlus™ II, który zapewnia bardziej intensywny, a jednocześnie miękki i stabilny łuk, łatwy do kontrolowania. Arc Plus™ II wytwarza mniejsze krople, łuk jarzy się miękko, a w czasie układania ściegów zakosowych nie ma potrzeby zatrzymywania się na krawędziach.

W niektórych miejscach konieczne jest zast

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

Spawarka inwertorowa DWT MMA - 500 DC MMA

Spawarka inwertorowa DWT MMA - 500 DC MMA

Spawarka inwertorowa DWT MMA - 500 DC MMA

Napisz recenzję

Podobne produkty