TTokarka minitokarka do metalu PROMA SM 300E
tel: 512 190 913
Mat Professional logo

Tokarka minitokarka do metalu PROMA SM 300E

4799,00  z VAT

Tokarka minitokarka do metalu PROMA SM 300E

2 w magazynie

iRatyiLeasing

Opis

Tokarka minitokarka do metalu PROMA SM 300E

Tokarka uniwersalna używana jest do obróbki elementów metalowych i plastikowych. Tokarka SM – 300E wyposażona jest w śrubę pociągową, dzięki temu nacinać można gwinty jak również uzyskujemy mechaniczny posuw wzdłużny

Dane techniczne:

Napięcie (V)  - 230
Moc przyłączeniowa (W) - 300
Długość elementu obrabianego (mm) - 300
Średnica tocz. el. nad łożem (mm) - 180
Śr. tocz. el. nad suportem (mm) - 110
Prześwit wrzeciona (mm) - 20
Stożek wrzeciona (Mk) - III
Stoż. tulejki (Mk) - II
Zakres obrotów - 2st. (obr/min) - 100 - 2 500
Przekładnia obrotów  - tak
Płynna regulacja obrotów  -tak
Gwinty metryczne - 10 st. (mm) - 0,4 - 2
Gwint. calowe - 18 st. (gw./") - 12 - 52  
Maks. posuw sup. nożowego (mm) - 55
Maksymalny posuw poprzecznego sup. (mm) - 65
Maks. posuw podłużnego suportu (mm) - 300
Automatyczny posuw podłużny - tak
Regulowany posuw poprzeczny - tak
Rozmiary d x sz x w (mm) - 730 x 330 x 330
Masa (kg) - 40

Zalety:

Bezstopniowa regulacja liczby obrotów
Łoże maszyny indukcyjne hartowane i szlifowane
Komfortowe ułożenie elementów obsługi
Łatwa i szybka zmiana liczby obrotów
Optymalnie przystosowane do obrabiania stali, metali nieżelaznych i materiałów sztucznych
Seryjnie wyposażone w śrubę pociągową do gwintowania lub do mechanicznego posuwu wzdłużnego

Wyposażenie standardowe:
 
3-szczękowa głowica uniwersalna Ø 80 mm
Kieł stały,
zestaw kół zębatych

Wyposażenie dodatkowe:

4-ro szczękowa głowica uniwersalna
Ø 80 mm (oddz. ustawi.szczęki) nr. kat. 25330982
Tarcza czołowa nr. kat. 25330978
Luneta stała nr. kat. 25330973
Lunet przesuwna nr. kat. 25330974
Zestaw gwintowników calowych nr. kat. 25330984
Wskaźnik liczby gwintów nr. kat. 25330988
Kieł obrotowy Mk II  nr. kat. 25220250  
Głowica zaciskowa nr. kat. 60404102  
Tuleje zaciskowe Ø 3, 4, 6, 8, 10, 12 mm  nr. kat. 60330030-120
Głowica wiertnicza 13/16B nr. kat. 25160113
Przyrząd frezerski nr. kat. 25010061
Trzpień B16/Mk  nr. kat. 25220192
Komplet noży SK 8 x 8 (11 szt.) nr. kat. 25330808  
Kołnierz sprzęgający pod uchwyt trójszczękowy nr. kat. 25000031

GWARANCJA 36 MIESIĘCY!!!

Informacje dodatkowe

Waga 40 kg

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

M.A.T. PROFESSIONAL SP. Z O.O.
Ul. Henryka Wereszyckiego 1
54-704 Wrocław

NIP 894 303 75 64
REGON 021813570
512 190 913
Copyright © 2017 – 2022 M.A.T. Professional Sp. z o.o.
cross